Son dakika spor haberleri: Fenerbahçe ve Galatasaray transferde karşı karşıya! Muhteşem Lig’in yıldızı…

Son dakika transfer haberleri: Harika Lig’de dönemin bitimine kısa bir mühlet kala tepe savını sürdüren iki ezeli rakip Fenerbahçe ve Galatasaray, yeni dönemin takımını kurmak için düğmeye bastı. Hareketli bir yaz transfer devri geçirmesi beklenen ve son olarak İrfan Can Kahveci transferi için kıyasıya bir uğraş veren iki kadro, bir transferde daha karşı karşıya geldi. İşte o isim…

Fenerbahçe ile Galatasaray bir sefer daha transferde karşı karşıya geldi. Üstelik dönemin bitimiyle birlikte iş tıpkı Vedat Muriqi transferinde olduğu üzere kızışacağa benziyor.

Takvim’in haberine nazaran; ezeli rakipler Hatay’da kusursuz bir dönem geçiren Gabonlu golcü Boupendza’yı takımında görmek istiyor.

FENERBAHÇE ALMADIĞINA PİŞMAN

Fenerbahçe devre ortasında gündemine aldığı Boupendza’yı transfer etmediği için pişman. Zira geçen mühlet zarfında Gabonlu yıldız Galatasaray’ın transferdeki 1. amacı haline geldi.

ASLAN’IN ELİ BU DEFA ZAYIF DEĞİL

İki ezeli rakip hem Hataysporlu yöneticilerle hem de oyuncunun menajeriyle temaslarını arttırmış durumda.

Galatasaray’ın UEFA ile imzaladığı finansal fair play muahedesinin bitiyor olması da Fenerbahçeli kurmayları huzursuz eden bir öteki mevzu durumunda.

Muhteşem Lig’de 18 golü bulunan Boupendza; Thiam, Cisse ve Samatta’ın toplamından fazlasını attı.