Son dakika spor haberi: Galatasaraylı Ryan Babel’in iktisadı futbolundan daha iyi! İşte o tavsiye…

Galatasaray’da performansı sebebiyle tenkit oklarının gayesi haline gelen Ryan Babel, saha dışındaki hareketleri ile de dikkat çekiyor. Yaptıklarıyla daha evvel birçok defa gündeme gelen Hollandalı oyuncu, bu defa de ekonomist oldu. İşte ayrıntılar… | Son dakika spor haberi (GS haberleri)

Galatasaray’da idare, kadrosu motive etmek için Hatayspor maçına 1 milyon TL galibiyet primi koysa da sarı-kırmızılılar, birinci golü yediği bir maçta daha teslim bayrağını çekti.

50 milyon Euro maliyetle ligin en değerli ekibi olan sarı-kırmızılı futbolcuların son periyotta saha dışında yaptıkları yatırımlar sayesinde ise önemli paralar kazandığı ortaya çıktı.

ABD’de değerli gayrimenkul yatırımları olan ve kripto para dünyasını yakından takip eden Ryan Babel’in, dijital para ünitesi Bitcoin konusunda ekip arkadaşlarına tavsiyede bulunduğu ortaya çıktı.

Hollandalı oyuncuyu dinleyen birtakım futbolcular da Galatasaray’da dönem boyunca kazandıkları primlerin fazlasını bir ayda kripto paradan elde etti.

34 yaşındaki futbolcu, 3 Şubat’ta toplumsal medya hesabından “Bitcoin satın almak için beklemeyin. Bitcoin satın alın ve bekleyin” iletisini yazmıştı.

Tecrübeli oyuncu ve onu dinleyen arkadaşları, saha dışında işleri yoluna koyarken, saha içindeki durum ise farklı.

Muhteşem Lig’de son 5 haftada toplam 11 puan kaybeden Galatasaray, 3. sıraya geriledi ve şampiyonluk bahtını çok zora soktu. (Sabah)