Galatasaray Lideri Mustafa Cengiz’den savlı sözler! “Her durumda en büyüğüz”

Galatasaray Lideri Mustafa Cengiz, Kemerburgaz Futbol Kamp Tesisi hakkındaki bilgilendirme lansmanında açıklamalarda bulundu. Cengiz’in açıklamalarından öne çıkanlar şu formda:

“BİR TARİHE TANIKLIK EDİYORUZ”

“Bir tarihe tanıklık ediyoruz. Galatasaray’ın altyapı manasında kıymetli bir kilometre taşına tanıklık ediyoruz. Bu arazi, Galatasaray’ın yeni tesislerinin kurulacağı arazi. Biz bu araziyi Riva ve Florya mutabakatı temelinde geçmiş yönetimce aldık.”

“6 TANE NİZAMİ ÖLÇÜLERDE SAHA KURACAĞIZ”

“30 dönüm toprağımız var. Ormanın gerisinde 60 dönümlük arazi var. 6 tane nizami ölçülerde saha kuracağız. Florya küçük ve sarsıntı riski taşımakta binalar. Hepsini buraya taşıyacağız.”

“FLORYA VE RİVA MUTABAKATI GÜZELİMİZE GİTMEDİ”

“Florya ve Riva mutabakatı bizim güzelimize gitmedi. Buradan alınan 367 milyonu futbolcu transferlerine gitti. Bunun banka borçlarının kapatılması için kullanılacağıydı. Galatasaray’ın mali açıdan 6 bin kalem 7 milyon TL’lik kolay hacizlere soktu, icradan öte”

“CUMHURBAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM”

“Çevre ve Şehircilik Bakanı sevgili Murat Kurum’a çok çok teşekkür ederim. Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütüne dayanılmaz dayanak verdi. Cumhurbaşkanımıza da tekrar tekrar teşekkür ederim. Bir çakılı Galatasaray için 1 metre öteye götürene minnet duyarım”

“EN BÜYÜĞÜZ”

“Bir hezimet ile üzülmeyin. Galatasaray tek mağlubiyetle yıkılmaz. Biz Galatasarayız. 100 yıllık kulübüz ve her durumda en büyüğüyüz.”