Tercihleri çok tartışılmıştı… Galatasaray’da çanlar Fatih Terim için çalıyor

Spor Toto Muhteşem Lig’de çıktığı son 5 maçta yalnızca 4 puan toplayabilen Galatasaray’da teknik yönetici Fatih Terim’in tercihleri sorgulanmaya başladı. Sarı-kırmızılı taraftarlar “Hocanın başı alanda değil” derken, idare ise kontrat görüşmelerini askıya aldı. İşte ayrıntılar… | Son dakika Galatasaray haberleri (GS spor haberi)

Hatay deplasmanında 3-0 kaybederek şampiyonluk yolunda çok ağır yara alan Galatasaray’da kriz var. Son 3 maçta 8 puan kaybeden Sarı-Kırmızılılar’da bu sefer oklar teknik yönetici Fatih Terim’i gösteriyor. Deneyimli hoca idare içinde ve toplumsal medyada sert halde eleştiriliyor.

Terim’in son maçlardaki tercihleri ve ekibin sergilediği silik futbolun idare içinde büyük rahatsızlık yarattığı öğrenildi. Başarılı hocaya yansılar artık çok yüksek sesle lisana getiriliyor.

Kimi yöneticilerin Terim’le ilgili, “Hocanın başı alanda değil. Konsantrasyonu yok” dediği öğrenildi. Yapılan tenkitlerin deneyimli hocanın da kulağına gittiği gelen bilgiler ortasında.

DAHA EVVEL BU TÜRLÜ OLMAMIŞTI

Toplumsal medyada ise taraftarların Fatih Terim’e ağır eleştirisi var. Taraftarlar tahminen de daha evvel eşine rastlanmayan halde deneyimli teknik adamı ve verdiği kararları tartışmaya başladı.

YENİ KONTRATLAR DONDURULDU!

Yaşanan puan kayıpları sonrasında idareden flaş bir atak geldi. Lider Mustafa Cengiz’in kimi futbolcularla yapılan yeni mukavele görüşmelerini dönem sonuna kadar dondurma kararı aldığı öğrenildi. Sarı-Kırmızılılar bir müddettir Christian Luyindama, Marcao, Ömer Bayram ve Emre Akbaba ile görüşüyordu. Dönem sonunda bu futbolcularla ilgili kesin karar verilecek. (Takvim)