Galatasaraylı Mostafa Mohamed için Zamalek’ten transfer itirafı! “Gitmesini istemedim lakin…”

Galatasaray’ın orta transfer döneminde takımına dahil ettiği Mostafa Mohamed, Mısır’da gündemin 1 numaralı konusu olmaya devam ediyor.

Golcü futbolcu, Galatasaray formasını sırtına geçirdiği günden bu yana gösterdiği performansla adeta parmak ısırtırken, Zamalek kulübü yönetcisi Tarek Hashish, yaptığı konuşmada genç futbolcunun gruptan ayrılmasının kararının kendisinin olmadığını tabir etti.

Mısırlı yönetici mevzu ile ilgili yaptığı konuşmada, Mostafa Mohamed’in ayrılığına onay verenlerin, periyodun teknik yöneticisi Jaime Pacheco ve teknik yönetici yardımcısı Eşref Kasım olduğunu öne sürdü.

OLİMPİYAT OYUNLARI SONRASI AYRILMASI İSTENİYORDU
Hashish konuşmasının devamında, Mısır Ulusal Ekibi’nin Olimpiyatlarda yer almasından dolayı Mohamed’in daha da çok kıymet kazanabileceğini, bu sebeple Olimpiyat oyunları sonrası gönderilmesinin daha yararlı olacağını idareye söylediğini aktardı.

MOHAMED’İN BASKILARI TESİRLİ OLDU
Bununla bir arada Mostafa Mohamed’in Zamalek kulübüne ayrılmak için baskı yaptığı, gitmek istediğini söylediği ve bunun da transferde tesirli olduğunu aktardı.

OLİMPİYAT OYUNLARI İSTİKRARLARI DEĞİŞTİREBİLİR
Öte yandan Mostafa Mohamed’in Mısır Ulusal Kadrosu ile Olimpiyat oyunclarında yer alacağı ve bunun, oyuncunun bonservisini yükselteceği görüşü hakim.