Son dakika spor haberi: Hatayspor hazırlıklarına başlayan Galatasaray’a Emre Taşdemir’den düzgün haber!

Galatasaray, Üstün Lig’in 32’nci haftasında Atakaş Hatayspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına akşam yaptığı idmanla başladı. Sarı-kırmızılılarda sakatlığı atlatan Emre Taşdemir antrenmanın tamamında ekiple birlikte çalıştı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki idmana ısınma hareketleri ve genel kuvvet çalışmaları ile başlandı. Daha sonra pas drilleri üzerinde duruldu. İdmanın ana kısmında pas oyunları oynandı. İdman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin akabinde tamamlandı.

Ulusal grup kamplarında bulunan Taylan Antalyalı, Henry Onyekuru, Ryan Babel, Peter Etebo, Martin Linnes, Ryan Donk, Mostafa Mohamed, Emre Kılınç ve Gedson Fernandes idmanda yer almadı. Cezayir’in Botswana ile oynayacağı maç için yarın akşam ulusal grup kampına katılacak olan Sofiane Feghouli, grupla birlikte çalıştı. Sakatlığı atlatan Emre Taşdemir de idmanın tamamında ekiple birlikte çalışmalara katıldı.

Sarı-kırmızılılar, Hatayspor maçının hazırlıklarını yarın saat 11.30’da yapacağı idmanla sürdürecek.

Galatasaray tarafından yapılan açıklama şu biçimde;

“Galatasaray Futbol Kadrosu, Üstün Lig’in 32. haftasında Hatayspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam yaptığı idmanla başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki idmana ısınma hareketleri ve genel kuvvet çalışmaları ile başlandı.

Daha sonra pas drilleri üzerinde duruldu.

İdmanın ana kısmında pas oyunları oynandı.

İdman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin akabinde tamamlandı.

Ulusal kadro kamplarında bulunan Taylan Antalyalı, Henry Onyekuru, Ryan Babel, Peter Etebo, Martin Linnes, Ryan Donk, Mostafa Mohamed, Emre Kılınç ve Gedson Fernandes idmanda yer almadı.

Cezayir’in Botswana ile oynayacağı maç için yarın akşam ulusal ekip kampına katılacak olan Sofiane Feghouli, ekiple birlikte çalıştı.

Emre Taşdemir, idmanın tamamında ekiple birlikte çalışmalara katıldı.

Galatasaray Futbol Ekibi, Hatayspor maçının hazırlıklarını yarın saat 11.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı idmanla sürdürecek.”