Galatasaray Lideri Mustafa Cengiz’den şampiyonluk sözleri!

Galatasaray’da Mustafa Cengiz, Türk Telekom Stadyumu’nda düzenlenen merasimde açıklamalarda bulundu. Galatasaraylı olmanın bir ayrıcalık olduğunu belirten Cengiz’den şampiyonluk kelamları geldi. İşte o açıklamalar…

Mustafa Cengiz: İnşallah mayısta biz bu savaşı kazanacağız. İnanç, inanç ve dua ile kazanacağız. Bilhassa medyaya sesleniyorum. Benden, Abdurrahim Bey’den, Yusuf Bey’den, Dilek Hanım’dan hoşlanma anlarım; lakin realiteyi yazsana kardeşim! Devamlı tabanı yazıyorlar. Hepsi bahçıvan oldu.”

“İLELEBET SÜRSÜN İSTİYORUZ”
“Dünyada hiçbir gruba, hiçbir sivil toplum örgütüne nasip olmamış bir kadronun, inanışın temsilcileriyiz. Ebediyen, kıyamete kadar sürsün diyoruz”

“50 YIL SONRA BİRİLERİ GELEBİLİR”
“Dünyada 100 milyona yakın Galatasaray sempatizanı var. Biz bugün varız, yarın yokuz. İnşallah 50 yıl daha bu idarede kalacağız, 50 yıl sonra birileri gelebilir.”

“Biz kendi ortamızda hocamızla aslında görüşüyoruz. Futbolcularla değil… Bir şeyleri şuurlu olarak Galatasaray’ın önüne bunları medyanın belli bir resmi çıkartıyor. Bunlar şuurlu yapılıyor. Bu tuzağa bilhassa genç taraftarlarımız çok düşüyor.”