Son dakika spor haberleri: Hasan Şaş havalimanını birbirine kattı!

Galatasaray’ın eski oyuncusu ve yardımcı antrenörü Hasan Şaş, geçtiğimiz günlerde memleketi Adana’ya giderken havalimanını birbirine kattı. İşte ayrıntılar… | Son dakika Galatasaray haberleri (GS spor haberi)

Galatasaray’ın emektar futbolcusu ve eski yardımcı antrenörü Hasan Şaş, 16 Mart salı günü öğlen saatlerinde İstanbul’dan kalkan uçakla memleketi Adana’ya gitti.

Sabah’ta yer alan habere nazaran Hasan Şaş, Adana Havalimanı’nda ortalığı birbirine kattı ve bir vatandaşla tartışmaya girdi.

Uçak indikten sonra telefonu çalan Hasan Şaş, Galatasaray’ın efsane isimlerinden Erhan Önal’ın mevt haberini alınca duygusal anlar yaşadı. Orada olanların anlattıklarına nazaran; eski futbolcu gözyaşlarına boğuldu.

Bir mühlet vefat haberinin şokunu üzerinden atmaya çalışan Şaş, akabinde terminalden çıkıp otoparktaki aracına yöneldi. İşte o sırada Şaş ile bir vatandaş ortasında sebebi öğrenilemeyen bir bahis yüzünden tartışma çıktı.

Karşılıklı atışma hengameye dönüşünce ortaya giren üç kişi, eski futbolcuyu yatıştırmaya çalıştı. O anlarda Şaş’ın karşı tarafa “Bas git! Ağzını burnunu kırarım” dediği duyuldu.