İşte Galatasaray’ın Draxler planı! Transferde Sneijder ayrıntısı…

Son dakika Galatasaray transfer haberleri: Sarı kırmızılılar dönem sonunda Draxler’i takımına katmak isterken, devreye eski yıldızı Wesley Sneijder’i soktu! İşte o ayrıntılar… (GS spor haberleri)

Younes Belhanda’yı gönderen Galatasaray yeniden büyük oynuyor. Sarı-kırmızılı grubun listesinde birçok aday var fakat birinci gaye PSG’yle mukavelesinin sonuna gelen Julian Draxler… Alman yıldız ve menajeriyle yarı resmi görüşmeler yapılıyor. Lakin şimdi rastgele bir teklif sunulmuş değil.

Öncelik Draxler’e, Galatasaray’ı anlatmak, bunun için de efsane 10 numaralardan yardım alınacak.

Birinci etapta, Wesley Sneijder’den takviye istendiği ve Sneijder’in de Alman oyuncuyu aradığı Galatasaray’ı anlattığı öğrenildi.

Hollandalı yıldızın, Türkiye’ye kendisiyle birebir yaşta geldiğini, en yanlışsız kararı verdiğini ve çok keyifli olduğundan bahsettiği bildirildi. Galatasaray’ın bir sonraki basamakta Drogba ve Hagi üzere eski yıldızlarını da Draxler’in ikna edilmesi için kullanacağı konuşuluyor.

KAYNAK HAZIR
Şimdi nabız yoklayan ve resmi bir teklifte bulunmayan Galatasaray, yaz transfer devrinde en büyük bütçeyi Julian Draxler’e ayıracak.

Belhanda’nın 5 milyon euro’yu bulan maliyeti olduğu üzere Alman oyuncuya aktarılacak. Ayrıyeten gelecek dönem statların da açılması bekleniyor. Draxler sayesinde store/tribün gelirlerinin artırılması planlanıyor.

Şimdi Draxler’e büyük liglerden bir teklif gelmemesi G.Saray’ın umutlarını artırıyor.

Alman yıldız bu dönem 17 maçta PSG formasını giydi, 4 gol, 2 asistlik performans ortaya koydu. (Fotomaç)