Younes Belhanda İstanbul’dan ayrılmıyor! İşte görüştüğü gruplar…

Son dakika transfer haberi: Galatasaray idaresinin kontratını feshettiği Younes Belhanda konusunda flaş bir gelişme yaşandı. Faslı futbolcunun İstanbul’dan ayrılmak istemediği ve bu doğrultuda görüşmeler gerçekleştireceği ortaya çıktı.

Mukavelesi feshedilen Belhanda İstanbul’dan ayrılmadı. Menajer iFenerbahçe ile Başakşehir ortasında mekik dokuyor. Faslı futbolcu kendisini 9 yıl evvel çok kisteyen Fenerbahçe’ye sıcak bakıyor.

Galatasaray’ın haklı sebep savıyla kontratını tek taraflı olarak feshettiği Younnes Belhanda ekip arkadaşlarıya vedalaştıktan sonra kendisine yeni bir yol çizmek için arayışlara girdi bile.

İstanbul’dan ayrılmayacağı şurası sistemini bozmayacağını belirten Belhanda bir vakitler kendisini çok isteyen bir kulübe göz kırpıyor.

Takvim’in haberine nazaran, menajeri D’Avila Fenerbahçe ile Başakşehir ortasında mekik dokurken Faslı futbolcu 2012/13 yılında kapısından döndüğü Fenerbahçe’de forma giymek istiyor.

Fenerbahçe o dönem Belhanda ile kesin olarak el sıkışmış lakin Montpellier Lideri son anda yıldız oyuncuyu satmaktan vazgeçmişti.