Kayserispor-Galatasaray maçı öncesi Fatih Terim: Belhanda konusu bize ziyan veremez

Üstün Lig’in 30. haftasında Kayserispor ile karşılaşacak Galatasaray’da, teknik yönetici Fatih Terim maç öncesi değerlendirmelerde bulundu.

İşte Terim’in açıklamalarından satır başları:

“İki forveti olduğu vakit gerekirse kullanırız demiştim. Planlarım alana yansırsa iki forvetle devam ederiz. Olmazsa öteki alternatifleri deneriz.

Neredeyse ezberlediğimiz oyun sisteminden çok fazla uzaklaşmayı düşünmedim. Yumuşak bir geçiş alana sürdüm. Şayet bir şey olursa müdahale edeceğim.

Hoş olan şey şu, olan olmayan herkes hazır ve memnun. Takıma alamadığım Oğulcan, Halil, Şener, kaleci Fatih de keyifli. Bilhassa Halil dönem sonuna kadar bizde lakin bonservisini alabilirsek, idareye teklifte bulunacağım. Çok yetenekli.

Oğulcanla 4 yıllık kontratımız var, onunla alakalı çok hoş şeyler düşünüyorum. Herkes hazırdır. Kimse de mutsuz değildir

Nagatomo’yu nasıl gönderdiysek, Drogba’dan nasıl ayrıldıysak, Melo’yu nasıl gönderdiysek, onu da, 4 sene bize hizmet etmiş bir oyuncumuz olduğu için, alanda çalışanlara ve kendi emeğine yakışır bir biçimde yolcu ettik ve bizim için orada tamamlandı. Belhanda konusunda bize ziyan vermesine müsade etmeyiz. Zira Galatasaray büyük bir topluluktur, büyük bir kulüptür. “