Son dakika Galatasaray haberleri: Belhanda olayı sonrası flaş Fatih Terim detayı!

Şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olan ve tepe gayretini sürdüren Galatasaray’da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan Belhanda olayının akabinde karara şiddetle karşı çıkanlar olurken, destekleyenler de oldu. Bu tartışmalar sürerken şimdi sarı-kırmızılı takımın teknik yöneticisi Fatih Terim’den ‘resmi’ bir açıklama gelmedi. Tezlere nazaran Fatih Terim, alınan bu karara karşı çıkmasına karşın Faslı futbolcuyla yollar ayrıldı. Bu savlar ortada dolaşırken sarı-kırmızılı takımın resmi web sitesi olan galatasaray.org’daki ‘İdman Raporu’ paylaşımlarında ise dikkat çeken bir durum gözlerden kaçmadı.

FATİH TERİM YOK!

10 Mart Çarşamba günü öğlenden sonra 1’de yapılan Belhanda açıklamasından evvelki ‘İdman Raporu’ haberlerinin hepsinde en az bir Fatih Terim resmi bulunurken, 10 Mart Çarşamba günü öğlenden sonra 1’deki açıklamadan sonra yapılan paylaşımlarda deneyimli teknik adama yer verilmedi.

SEBEBİ NE?

1, 5, 6 ve 8 Mart’taki paylaşımların tamamında Fatih Terim yer alırken, Belhanda’nın mukavelesinin feshedimesi sonrası yapılan paylaşımlarda deneyimli teknik adama yer verilmedi. Bunun sebebinin ne olduğu ise bilinmiyor: Fatih Terim kendisi mi karelerde yer almak istemiyor, yoksa öbür bir neden mi var. İşte o paylaşımlar…

TERİM’İN YER ALDIĞI 1, 5, 6 VE 8 MART’TAKİ PAYLAŞIMLAR

BELHANDA’NIN AYRILIĞINDAN İTİBAREN YAPILAN PAYLAŞIMLAR

SARI KIRMIZILI KULÜBÜN BELHANDA PAYLAŞIMI ŞU HALDEYDİ