Son dakika Galatasaray haberleri: Fatih Terim’den öğrencilerine uyarı! “Hataya yer yok”

Galatasaray’da, Demir Küme Sivasspor maçı hazırlıkları dün başladı. Sarı-kırmızılılarda Ankaragücü hezimeti moralleri bozsa da kalan maçlarda yanılgı yapılmaması gerektiği belirtildi. Teknik Yönetici Fatih Terim futbolcularıyla toplantı yaparken, geride kalan maçın unutulmasını istedi. İmparator, savunma oyuncularına Max Gradel ve Yatabare’nin ahenginden bahsederken dikkatli olmaları tarafında ikazlar gerçekleştirdi. Grup kaptanları Fernando Muslera ve Arda Turan’la da görüşen başarılı çalıştırıcı fikir alışverişinde bulundu.

KONSANTRASYONU YÜKSEK TUTUN
olduğunu hatırlatan İmparator, “Rakipler kazanır, kaybeder… Şu anda rakiplere bakmaya gerek yok. Biz kendi oyunumuzu oynayacağız ve kazanacağız. Yeni bir seri yakalayacağız. Sizlere güveniyorum. Dönem sonu şampiyon olacağız. Bu hafta kusur yapmamalıyız. 3 puan alıp yolumuza bakacağız” tabirlerini kullandı. Terim, yardımcı antrenörleriyle de görüştü ve futbolcularla yakından ilgilenmeleri gerektiğini bildirdi. Dün yapılan taktik antrenmanda Sivasspor’un artı ve eksi istikametleri üzerinde sık sık duruldu.

ADALET ‘VAR’ MI?
Galatasaray, toplumsal medya hesaplarından bu dönem Radamel Falcao ve Mostafa Mohamed’in kırmızı kart gördüğü durumları paylaştı. Yayınlanan görüntüde iki futbolcunun da İbrahim Akdağ ile girdiği gayretler sonrası atıldığı gösterildi. Birinci yarıda Erzurum forması giyen İbrahim devre ortasında Ankaragücü’ne gelmişti. Falcao birinci yarıdaki Erzurum maçında, Mostafa ise hafta içindeki Ankaragücü müsabakasında kızarmıştı. Yayınlanan görüntünün not kısmına, “Aynı futbolcu – Tıpkı aldatma! #AdaletVARmı?” yazıldı.

(Fotomaç)