Son dakika spor haberleri: Galatasaray Lideri Mustafa Cengiz’den TFF’ye sert sözler! “Bu tertibi kuranlar rahmani değil şeytani”

Sarı-kırmızılı topluluk MKE Ankaragücü hezimeti sonrası hakem ve VAR kararlarına isyan ederken, Lider Cengiz, bugün Şampiyonlar Ligi formatı için gittiği TFF ile olan toplantıda Nihat Özdemir ile de ayrıyeten görüştü. Yaklaşık 1 saat içeride kalan Mustafa Cengiz’in Özdemir ile dünkü müsabakayı konuştuğu ve hakemlerden şikayetçi olduğu öğrenildi. Haksızlığa uğradıklarını savunan ve bu durumdan rahatsız olduklarını tabir eden Cengiz, daha sonra TFF Riva Tesisleri’nden ayrıldı.

MUSTAFA CENGİZ: BU NİZAMI KURANLAR RAHMANİ DEĞİL ŞEYTANİ

Görüşmeyle ilgili bilgiler veren Mustafa Cengiz, şu sözleri kullandı:

“Bu sistemi kuranlar rahmani değil, şeytani. Her ekip aleyhine kusurlar yapılıyor ancak Galatasaray aleyhine malum çevreler tarafından düzgün ve tertipli biçimde yapılıyor. Bunlar kusur değil, planlı bir hareket üzere görünüyor. Bu bu türlü sürerse topluluk olarak reaksiyonlar vereceğimizi söyledik.

Kaygılarımızı ve dertlerimi ilettik. Şayet kaos çıkarmak isteyenler olursa, onlarla arbede etmesini de çok düzgün biliriz lakin, biz yarışın düzgün, dostça ve mertçe bir formda devam etmesini diliyoruz. Bunu lisana getirdik.”