Son dakika spor haberi: Galatasaray’da Fatih Terim’den Ankaragücü maçı sonrası flaş sözler! “Kırmızı kart…”

İşte Terim’in açıklamalarından satır başları;

“Oyuna uygun başladık, birinci 5 dakikada öne geçebilirdik. Sonra tekrar denetim bizdeydi. Emre’nin atamadığı, bu türlü oyunlarda öne geçmek oyunun bütün gidişatını değiştirir. Devreye 1-0 girmek bizim için hiç güzel olmadı.”

“Geçen sene Beşiktaş maçında Vida’nın bedeninden eline seken topta hakem Cüneyt Çakır verdi. Bize o denli bir izah etti. Özür dileyecektik neredeyse. Bu nereden geliyor? Kendisi VAR’da duruyor.”

“Trabzon’da VAR’da olan Cüneyt Çakır, skandal bir karara imza attı, 2 gün sonra gelip burada VAR’ın başına geçti.”

“Mohamed’in kırmızı kartı çok yazık. Rakip resmen başıyla dirseğe hakikat gidiyor, attırmak için.”

“VAR’daki, dehşetinden Cüneyt ağabeyini çağıramaz. O, onu çağırmaz. Bizim yüreğimiz her şeye kâfi.”

“Bugün tuzağa düşürüldük. Bizim güzel yahut berbat oyunumuz kimseyi ilgilendirmez. Gerçek karar, yanlış karar herkesi ilgilendirir. Sen beni 57. dakikada 10 kişi bırakamazsın. Hangisi kırmızı kart? Yumruk vurdum kırmızı kart, elimi çıkardım hafif bu da kırmızı kart.”

“Biz yeniden tribünlerle oynadık. Biz kime gidersek seyirciyle oynuyoruz ancak biz her şeye uyuyoruz. Kimseye de tek söz etmiyoruz. Gözlemci ve temsilciyle konuştum kuralı tam öğrenmek için.”

“Cüneyt Çakır, VAR hakemi midir ya! Her yere Cüneyt’i çağırıyorsun, iki gün evvel şaibeli bir karar vermiş, apar topar buraya geliyor.”