Üstün Lig’e kar etkisi! Galatasaray – Kasımpaşa maçı saatinde kar yağacak mı? İstanbul’da 14 şubat hava durumu

Harika Lig’in 25. haftasında Galatasaray alanında Kasımpaşa ile karşı karşıya gelecek. Sarı-kırmızılılar ezeli rakibi Fenerbahçe’nin kazandığı haftada alandan galibiyetle ayrılıp liderliğini sürdürmek istiyor. Lakin Galatasaray – Kasımpaşa maçının ertelenme ihtimali bulunuyor.

Türkiye Futbol Federasyonu, Meteoroloji’den yapılan ikazların akabinde 14 Şubat Pazar saat 19.00’da oynanması planlanan güçlü müsabakayı saat 16.00’ya alındığını açıklamıştı. Lakin İstanbul’da tesirli olan kar yağışının akabinde futbolseverler Galatasaray – Kasımpaşa maçının ertelenip ertelenmediğini merak ediyor. İşte tüm ayrıntılar…

Meteoroloji’nin üst üste yaptığı ikazlardan sonra İstanbul’da beklenen kar yağışı başladı. Galatasaray Kasımpaşa ortasındaki maçın ertelenip ertelenmeyeceği de taraftarların ağır halde takip ettiği mevzuların başında geliyor. Son dakika bilgisine nazaran İstanbul’da kar yağışı akşam saatlerine gerçek tesirini daha da arttıracak. Hakem Erkan Özdamar’ın maçın ertelenmesiyle ilgili kararını maç saatine yakın vereceği gelen bilgiler ortasında.

TABANA BRANDA ÇEKİLDİ

Galatasaray – Kasımpaşa maçına saatler kala Aslantepe’de gergin bekleyiş devam ediyor. Bilhassa İstanbul’un yüksek bölümlerinde kar yağışının tesirini arttırmasıyla birlikte maçın akıbeti de merak konusu.

MAÇ SAATİ DE İSTANBUL’DA KAR BEKLENİYOR!

Meteoroloji’den alınan bilgilere nazaran Galatasaray – Kasımpaşa maçının oynanacağı saatte de İstanbul’da kar bekleniyor. Stadyumun olduğu Ayazağa – Maslak bölgesinde ağır kar yağışı bekleniyor.

Yetkililer tedbirlerini aldı, dünden itibaren Türk Telekom Stadyumu’nun yerine branda serildi. Kar yağışının her geçen saat tesirini arttırması nedeniyle bu yolun tesirli olup olmayacağı maç saatinde belirli olacak.

19:00’da başlaması gerek Galatasaray – Kasımpaşa ağır kar yağışı nedeniyle 16:00’ya çekilmişti. Kar yağışının bu sabah başlamasıyla birlikte maçın geleceği de tehlikeye girdi.