Galatasaray’da Marcao krizi! “Artık bıktım”

Kendisi ve eşine edilen küfürler sonrası çılgına dönen Marcao, Mert Çetin’e “Artık bıktım” deyip gruptan ayrılacağını söyledi. Ortaya giren Terim büyük bir krizi önledi. | Son dakika Galatasaray haberleri…

Cimbom’un Alanya’ya yenildiği maçın akabinde büyük bir Marcao krizi yaşandı… Maçta berbat bir performans gösteren Brezilyalı stoper birtakım holigan taraftarların toplumsal medyada saldırısına uğradı. Hem Marcao’ya hem de eşi Pan Teixeira’ya ağza alınmayacak ağır hakaret ve küfürler edildi.

EŞİNİ AĞLARKEN GÖRDÜ, ÇILDIRDI!
Marcao’nun meskende eşini ağlarken görmesinin akabinde krizin fitili ateşlendi. Çok sonlanan yıldız futbolcu, idari menajer Mert Çetin’e “Eşim buradan ayrılmak istiyor. Artık bıktık” dedi.

TERİM TELEFONLA MANZARALI ARADI
Çetin şok gelişmeyi çabucak Fatih Terim’e bildirdi. Terim telefonla manzaralı görüştüğü Marcao’yu sakinleştirmeye çalıştı. Akabinde Mert Çetin de otomobiline atlayıp Marcao’nun meskenine gitti.

İDARE CÜRÜM DUYURUSU YAPACAK
Zahmetle sakinleştirilen Sambacı gece 02.00 üzere toplumsal medyadan sert bir bildiri yayınladı. İdarenin Marcao ile eşine küfür eden şahıslar hakkında kabahat duyurusunda bulunulacağı öğrenildi.

AİLEME HÜRMET DUYMALISINIZ
Gece sert bir ileti yayınlayan Marcao, “Benim tüm taraftarlara hürmet duyduğum üzere, sizden de aileme hürmet duymanızı istiyorum” dedi.

Takvim